Jaki rower Giant wybrać na miasto?

W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnorodnych rowerów, dlatego też wybranie najlepszego modelu może być naprawdę sporym wyzwaniem. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jaki rower najlepiej sprawdzi się w mieście.

Moda na rowery trekkingowe

Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się trekkingowe rowery Giant, które z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz większą popularność. Dzięki wysokiej kierownicy jazda po mieście jest naprawdę bardzo wygodna. Warto wspomnieć również i o tym, że większość rowerów trekkingowych posiada nie tylko przednie amortyzatory, ale również amortyzowaną sztycę siodła, która znacząco poprawia komfort jazdy po nierównym terenie. Jedyną wadą trekkingowych jednośladów jest ich waga. Rower Giant wyposażony we wszystkie akcesoria ułatwiające jazdę po mieście może ważyć nawet ponad 18kg. Wnoszenie takiego sprzętu po schodach może być dużym wyzwaniem.

Klasyczne rowery miejskie

Miejskie rowery Giant jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są do jazdy po mieście. Modele tego typu wyposażone są nie tylko w przydatny bagażnik i koszyk na zakupy, ale również w nóżkę boczną, osłonkę na łańcuch i zestaw świateł. Miejski rower Giant jest bardzo wygodny i posiada szerokie siedzenie, które zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują także szersze i gładsze opony, które doskonale nadają się do jazdy po twardym podłożu. Pamiętać należy jednak o tym, że rowery miejskie skierowane są głównie do kobiet, dlatego też mężczyźni powinni rozglądać się za powyżej opisanymi rowerami trekkingowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *